Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra minden hétfőn 8-10 óra, illetve 14-16 óra között van. Ettől eltérő esetben előzetes telefonon egyeztetett időpontban is lehetséges!

Nyilvános vizsgaelőadás

2017.05.16.
Nyilvános vizsgaelőadás
"A szeretet azt jelenti,
hogy akár több lépést is hátrálsz azért,
hogy a másiknak örömet szerezz."

MEGHÍVÓ
MINDEN KEDVES SZÜLŐT, NAGYSZÜLŐT, ROKONT, BARÁTOT, ISMERŐST, KOLLÉGÁT, OSZTÁLYTÁRSAT, LEENDŐ GÉZENGÚZT SZERETETTEL VÁRUNK
2017. május 20-án 13 óra 30 perckor a Kunszigeti sportpályára.
Az V. Petrezsirom Fesztivál keretein belül iskolánk Színjátszó tanszakos növendékeinek nyilvános vizsgaelőadását láthatja a kedves közönség!

Tapsoljunk együtt a Kunszigeti Gézengúzoknak, akik a XXVI. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozón BRONZ minősítést kaptak!

A Nevelőtestület nevében szeretettel várok minden kedves vendéget!

Hegedűs Ildikó
tanszakvezető, rendező

(Micimackó és barátai 12.30-kor legyenek a színpad mellett! Ne késsetek, mert az Északi-sarkot fel kell fedezni!!!!)