Minden napra egy mese

2017.08.22.
Minden napra egy mese
Mesetáboroztunk egy héten át :-)

„Minden napra egy mese”

Igazi, meleg nyári hetet töltöttünk el 24 kisgyermekkel a mesetáborban.
A hét folyamán megismerkedtünk a mesefajtákkal, készítettünk marionett madarat, tűzokádó sárkányt, Tangram játékot. Elbicikliztünk a Tündérvárhoz, megnéztük, hol kutattak a búvárok az ókori római őrtorony kövei után. Cserépből megcsináltuk a tündérek házikóját is.
A legizgalmasabb napot a Pápán a Kékfestő Múzeumban töltöttük, ahol megismerkedtünk e régi mesterség fortélyaival, sőt saját pólót is festettek a gyerekek. Langallót gyúrtunk, majd a finom ebéd után különböző kézműves alkotások is születtek.
A hét zárásaként pizzázás és társasjáték készítése, sőt névnap és születésnap ünneplése színesítette a programot. Remélem jövőre is találkozunk!

Vidám tanévkezdést kívánok mindnyájunknak!
Varga Péterné Kriszti néni