9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra kedden és csütörtökön 8:00-10:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Minden napra egy mese

2017.08.22.
KeresésVissza
Minden napra egy mese
Mesetáboroztunk egy héten át :-)
„Minden napra egy mese”

 Igazi, meleg nyári hetet töltöttünk el 24 kisgyermekkel a mesetáborban.
A hét folyamán megismerkedtünk a mesefajtákkal, készítettünk marionett madarat, tűzokádó sárkányt, Tangram játékot. Elbicikliztünk a Tündérvárhoz, megnéztük, hol kutattak a búvárok az ókori római őrtorony kövei után. Cserépből megcsináltuk a tündérek házikóját is.
A legizgalmasabb napot a Pápán a Kékfestő Múzeumban töltöttük, ahol megismerkedtünk e régi mesterség fortélyaival, sőt saját pólót is festettek a gyerekek. Langallót gyúrtunk, majd a finom ebéd után különböző kézműves alkotások is születtek.
A hét zárásaként pizzázás és társasjáték készítése, sőt névnap és születésnap ünneplése színesítette a programot. Remélem jövőre is találkozunk!

Vidám tanévkezdést kívánok mindnyájunknak!
Varga Péterné Kriszti néni