Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.

Hon-és népismereti tábor

2017.06.22.
Hon-és népismereti tábor
Részletes tájékoztató a " HON-ÉS NÉPISMERETI TÁBORRÓL"

Kedves Táborozó!

Nagyon örülök neki, hogy jelentkeztél a napközis táborunkba!

Szeretnék néhány fontos dologról tájékoztatni a táborral kapcsolatban.
A tábor első napja: 2017.07.24. Hétfő       9.00 15.00   gyülekezés az iskola udvarán
A táborban két nap hétfőn és csütörtökön buszos kirándulásra megyünk, hétfőn Bábolna, csütörtökön Szentendre az úticélunk. A következő információk erre a két napra vonatkoznak.
Ezeken a napokon étkezést nem biztosítunk. Kérem elemózsiát innivalót mindenki hozzon magával./Kérem a chips és a szénsavas italok kerülését/
Kérek mindenkit, hogy az időjárásnak megfelelően /rétegesen / öltözködjön. Szükség esetén napvédő krém, sapka/ nap ellen/ utazási gyógyszer legyen nálad. Minimális költőpénzre szükséged lehet. Felelősséget nem tudunk vállalni a gyermek által elhozott műszaki cikkekért.
Hétfőn 9.00-kor indul a busz, kérek mindenkit pontos legyen, ezen a napon 16.00-ra érünk haza.
Csütörtökön az út hossza miatt el kell indulnunk 7.00-kor és a visszaérkezésünk 18.00-ra várható
Öttevényi és börcsi tanulóinkat fel tudjuk venni Abdán és Öttevényen. Kérem mindenki tudja hol kell neki leszállni, hol várják a szülei.
A hét többi napján helyben maradunk. Játszunk , táncolunk,barkácsolunk,érdekes dolgokat fedezünk fel Kunszigeten. péntekre egy meglepetést is tartogatunk. Kérem, legyen a hátizsákotokban minden nap elegendő innivaló, esetleg tízórai, ebéd ezeken a napokon lesz.  A barkácsoláshoz szükséged lesz, ollóra, tolltartóra, babzsákra.
Bármilyen kérdés esetén hívható vagyok a 06-30-8222-441 számon
 Gyurkovits Péterné