Érdemes Diák_2022

2022.07.06.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Érdemes Diák_2022
Szalai Sarolta lett a 2022. évi „Érdemes diák”

Folytattuk iskolánk szép hagyományát és az idei évben is ballagáskor „Érdemes diák”-ot köszönthettünk.

Az értékes könyvjutalmat az a nyolcadik osztályos tanuló vehette át, aki, tanulmányai során kiváló tanulmányi eredményével, példamutató magatartásával és szorgalmával példát mutatott társainak, aktívan részt vállalt a közösségi munkából, jó eredménnyel szerepelt tanulmányi és egyéb versenyeken.
Az idén Farkas Liza osztályfőnök javaslatára a tantestület egybehangzó döntése alapján Szalai Sarolta vehette át az „Érdemes diák” kitüntetést!

Sarolta szorgalma, magatartása és a tanuláshoz való hozzáállása nemcsak osztálytársainak, de alsóbb évfolyamos társai előtt is példaértékű és követendő példa volt az elmúlt években!

Szívből gratulálunk Saroltának, aki ősztől a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégiumban folytatja tanulmányait, követve testvéreit, Álmost és Hubát.

Sok sikert és kitartó szorgalmat kívánunk volt tanítványainknak!