9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Diákjaink 2021-2022

Nyomtatás

1.A osztály

1.A osztály


1.a. Név
1 Bakó Zalán
2 Bejczi Miron
3 Erdei Hunor
4 Fekete Dániel
5 Gyűrű Ágoston Sólyom
6 Halász Rudolf
7 Jursics Olivér
8 Kapusi Dorina
9 Kőműves Szofia
10 Nagy Balázs Gábor
11 Neszméry Laura
12 Ősz Kerecsen
13 Ősz Zselyke
14 Péter Dominik István
15 Szenftner Anna
16 Szőke Bálint László
17 Tibai-Fecske Krisztián
18 Tóth Bálint
19 Vajda Eszter


Osztályfőnök: Szalai Takács Emese

1.B osztály

1.B osztály


1.b. Név
1. Baldauf Dominik István
2. Csók Jázmin Zselyke
3. Fábián Balázs
4. Granát Botond
5. Halász Gábor Vazul
6. Köntös Regő
7. Mile Banabás
8. Nemes Zsigmond József
9. Papp Máté
10. Strobli Bence
11. Szabó Luca
12. Szalai Kiara
13. Szuchy Brigitta
14. Szücs Botond
15. Tamás András


Osztályfőnök: Belláné Péntek Renáta

2.A osztály

2.A osztály


2.a. Név
1. Angyal Ákos
2. Bóka Szófia Natália
3. Háklár Leila
4. Horváth Rozina
5. Kalmár Noel József
6. Király Balázs
7. Kovács Róbert Márk
8. Kövecses Bence
9. Kuller Erik
10. Kungl Ferenc
11. Nagy Natasa
12. Németh Ármin
13. Németh Lili
14. Póta Zoé
15. Takács Mátyás
16. Tuncsik Tamara
17. Vas Loretta 
18. Végh Kamilla Flóra
19. Virág Szofi


Osztályfőnök: Varga Péterné

2.B osztály

2.B osztály


2.b. Név
1. Babos Marcell
2. Göltl Hanna Léna
3. Halász Kira
4. Jakab Zalán
5. Kasznár Villő
6. Kovács Ádám
7. Kovács Zalán
8. Ladányi Vivien
9. Nemes Konstantin Gábor
10. Németh Lorena
11. Párkányi Bence László
12. Pongrácz Lilla
13. Rácz Elina
14. Rebenek Marcell
15. Szücs Kinga


Osztályfőnök: Pap Natália

3.A osztály

3.A osztály


3.a. Név
1 Belme Bendegúz
2 Fekete Ádám
3 Gál Zoé
4 Kalmár Alíz
5 Kelemen Blanka
6 Kelemen Zsófia
7 Németh Linda
8 Németh Linett
9 Pándorfalvi Áron
10 Rácz Bálint András
11 Szenftner Maja Ágnes
12 Szujó Áron
13 Tamás Zalán
14 Tóth Sebestyén


Osztályfőnök: Horváth Fanni

3.B osztály

3.B osztály


3.b. Név
1 Antal Gréta
2 Fajkusz Balázs
3 Gál Botond
4 Halasi Gerda
5 Kegyes Tibor
6 Mervó Lilla
7 Meszlényi Dóra
8 Meszlényi Zsófia
9 Simacsek-Kun Zoé
10 Szabó Csenge
11 Szuchy Benedek
12 Szujó Áron
13 Szücs Izabel
14 Tóth Hanna


Osztályfőnök: Lukács Bettina

4. osztály

4. osztály


4.o. Név
1. Angyal Rebeka
2. Cseresznye Réka Sztepanivna
3. Gede Emma Anna
4. Hécz Noel Ádám
5. Józsa Csaba
6. Kovács Viktória Annabell
7. Köntös Kende
8. Kungl Mihály
9. Mujzer Liliána
10. Németh Erik
11. Pék Ramóna
12. Póta Kristóf
13. Pusztai Mara
14. Simacsek-Kun Szonja
15. Soós Luca Anna
16. Strobli Ramóna
17. Széll Bence
18. Szücs Norbert
19. Tamás Zoé
20. Tóth-Horváth Lili
21. Vajda Fanni
22. Varga Dániel Bálint


Osztályfőnök: Gyurkovits Péterné

5. osztály

5. osztály


5.o. Név
1. Balázs Boglárka
2. Bélavári Adél
3. Bodor Luca Hanna
4. Borbély Amira Márta
5. Bugár Benett
6. Kasznár Olivér
7. Kovács Dalma
8. Kugli Szonja Nina
9. Kuller Jázmin
10. Nagy Benett András
11. Németh Amira
12. Szalai Kata
13. Székely Anett Szabina
14. Tamás Emese
15. Tóth Bendegúz
16. Varga Janka Emma
17. Varga Viktória
18. Viland Emma


Osztályfőnök: Kuller Tímea

6. osztály

6. osztály


6.o. Név
1. Antal Dóra
2. Csala Bence Zoltán
3. Gessner Mike
4. Gyűrű Gergely László
5. Józsa Barbara Laura
6. Kozma Nárcisz
7. Kuller Adrián
8. Kungl Anna
9. Mervó Levente Zoltán
10. Neszméry Hanna
11. Pacsmag Bence Bendegúz
12. Szalai Hanna
13. Varga Domonkos
14. Vogl Réka


Osztályfőnök: Kozicné Kele Ildikó

7. osztály

7. osztály


7.o. Név
1. Bélavári Anna
2. Kovács Boglárka
3. Pusztai Samu
4. Rózsa Szabina
5. Székely Anita Szintia
6. Viland Lilla


Osztályfőnök: Dobrádi Éva

8. osztály

8. osztály


8.o. Név
1. Bekő Alíz Lilla
2. Biró Evelin
3. Csala Zoltán Máté
4. Fajkusz Viktória
5. Gintli Dominik
6. Rebenek Máté
7. Rigla Zoltán Attila
8. Schreiner Arnold Noel
9. Szalai Sarolta
10. Széll Balázs
11. Szilágyi Kristóf
12. Szücs Dorina Teréz
13. Varga Gábor Márk
14. Virág Károly László



Osztályfőnök: Farkas Liza