9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra minden hétfőn 8-10 óra, illetve 14-16 óra között van. Ettől eltérő esetben előzetes telefonon egyeztetett időpontban is lehetséges!
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Diákjaink 2013-2014

Nyomtatás

Első osztály

Első osztály

Borbély Dominik Péter, Csepregi Enikő, Gerzsabek Dominik, Gessner Mandy, Jáger Gergely, Kovács Levente, Kozma Jázmin, Losonczi Mira, Losonczi Zétény, Ramm Regina Kata, Reizinger Krisztofer, Romsics Simon Zoltán, Schreiner Arnold Noel, Szegedi Titanilla, Szeredi Milán Levente, Szücs Viktória, Tamás Flóra, Tóth Emese, Tóth Olívia Veronika, Várhegyi László, Venesz Dániel

Osztályfőnök: Kóczán Szilvia

Második osztály

Második osztály

Bogdán Zsófia, Burján Laura Izabella, Galgovics Adél, Hajczinger Dalma, Horváth Maja, Jagadics Szabina, Kovács Kitti, Kovács Tamás, Molnár Kitti, Simon Karina, Sokorai Olivér, Strobli Rebeka, Szalai Ábel, Szalai Adrián, Szalai Álmos Koppány, Szalai Huba Bendegúz, Szalontai Szintia, Tóth Adrián, Vajda Gábor, Varga József, Virág Gabriella

Osztályfőnök: Varga Péterné

Harmadik osztály

Harmadik osztály

Angyal Zsófia, Burányi Dorina Jázmin, Dömötör Fruzsina Irén, Dömötör Richárd Krisztián, Halász Zoltán, Horváth Tamás László, Huszár Bence, Köböl Milán Dominik, Németh Csenge, Páli Olivér István, Saru Dániel, Szalai Anna Etelka, Szilágyi Petra Vilma, Tánczos Kata, Tóth Dániel, Tóth Dorina Beatrix, Tóth Kristóf, Tudós Dávid, Varga Réka, Vogl Benedek

Osztályfőnök: Kopócs Viktória

Negyedik osztály

Negyedik osztály

Balogh Máté, Berzai Alida Mária, Csepregi Zsolt, Farkas László Kevin, Forró Dorina, Jagadics Ármin, Jáger Dorottya Gabriella, Jáni Karolina, Kopacsek Balázs, Kovács Bence, Lázár Szabina, Simigla Boglárka, Szalai Barnabás, Tolnai Fabiána, Tóth Boglárka, Tudós Martin János, Varga Petra, Virág Anna, Zágoni-Szabó Bence

Osztályfőnök: Gyurkovits Péterné

Ötödik osztály

Ötödik osztály


Bencsics Evelin,Farkas Döniz,Fehérvári Doroti Liza, Gintli Kíra, Hécz Armand, Horváth Antal René, Lázár Balázs, Romsics Bence, Téringer Bálint, Tóth Roland Máté,Varga Fanni, Varga Krisztina

Osztályfőnök: Sallay-Selmeczi Anikó

Hatodik osztály

Hatodik osztály

Beke Laura, Csala Patrik, Dananai Dávid, Fodor Norbert, Majdán Rebeka, Makadám Krisztián, Róka Dávid, Szabó Péter Roland

Osztályfőnök: Sörös János

Hetedik osztály

Hetedik osztály

Horváth Ferenc Dorián, Jagadics Adrián, Losonczi Pálma Leila, Mezei Milán, Pintér Krisztián, Vikidár Máté

Osztályfőnök: Dobrádi Éva

Nyolcadik osztály

Nyolcadik osztály

Csala Dávid, Csapó Márk, Kovács Vilmos Ádám, Nagy Dániel, Nagy Gábor, Nagy Levente, Pap Klaudia Mercédesz, Sokorai Márió Rafael, Szabó Bence, Szalai Henrik Imre, Varga Petra Gizella

Osztályfőnök: Stolcz Attila