9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Diákjaink 2012-2013

Nyomtatás

Első osztály

Első osztály

Bogdán Zsófia Karolina, Burján Laura Izabella, Galgovics Adél, Hajczinger Dalma, Horváth Maja Réka, Jagadics Szabina, Kovács Kitti, Molnár Kitti Virág, Schreiner Zsófia, Simon Karina Lara, Sokorai Olivér, Strobli Rebeka, Szalai Ábel, Szalai Adrián, Szalai Álmos Koppány, Szalai Huba, Szalontai Szintia, Tóth Adrián, Vajda Gábor, Varga József, Virág Gabriella

Osztályfőnök: Varga Péterné

Második osztály

Második osztály

Angyal Zsófia, Burányi Dorina Jázmin, Dömötör Fruzsina Irén, Dömötör Richárd Krisztián, Halász Zoltán, Horváth Tamás László, Huszár Bence, Köböl Milán Dominik, Németh Csenge, Páli Olivér István, Saru Dániel, Szalai Anna Etelka, Szilágyi Petra Vilma, Tánczos Kata, Tóth Dániel, Tóth Dorina Beatrix, Tóth Kristóf, Tudós Dávid, Varga Réka, Vogl Benedek

Osztályfőnök: Kopócs Viktória

Harmadik osztály

Harmadik osztály

Balogh Máté, Berzai Alida Mária, Csepregi Zsolt, Farkas László Kevin, Forró Dorina, Jagadics Ármin, Jáger Dorottya Gabriella, Jáni Karolina, Kopacsek Balázs, Kovács Bence, Lázár Szabina, Schreiner Milán, Simigla Boglárka, Szalai Barnabás, Tolnai Fabiána, Tóth Boglárka, Tudós Martin János, Varga Petra, Virág Anna, Zágoni-Szabó Bence

Osztályfőnök: Gyurkovits Péterné

Negyedik osztály

Negyedik osztály

Bencsics Evelin, Farkas Döniz, Fehérvári Doroti Liza, Gintli Kira, Hécz Armand, Horváth Antal René, Horváth Zalán Bence, Szeredi Dorián Bálint, Téringer Bálint, Tóth Roland Máté, Varga Fanni, Varga Krisztina

Osztályfőnök: Verebélyi Veronika

Ötödik osztály

Ötödik osztály

Beke Laura, Csala Patrik, Dananai Dávid, Kerczó Liza Nina, Lázár Balázs, Majdán Rebeka, Makadám Krisztián, Róka Dávid, Seres Nikolett, Szabó Péter Roland, Varga Flóra Veronika

Osztályfőnök: Kucska Péter

Hatodik osztály

Hatodik osztály

Finta Dóra, Horváth Ferenc Dorián, Jagadics Adrián, Losonczi Pálma Leila, Mezei Milán, Nagy Bálint Tibor, Pintér Krisztián, Vikidár Máté

Osztályfőnök: Dobrádi Éva

Hetedik osztály

Hetedik osztály

Csala Dávid, Csapó Márk, Kovács Vilmos Ádám, Nagy Dániel, Nagy Gábor, Nagy Levente, Pap Klaudia Mercédesz, Sokorai Márió Rafael, Szabó Bence, Szalai Henrik Imre, Varga Petra Gizella

Osztályfőnök: Nagy Enikő

Nyolcadik osztály

Nyolcadik osztály

Bodor Bálint, Börzsei Bálint László, Busch Norbert, Farkas Roxána, Fördős Boglárka, Gerezsdi Tamás, Gerezsdi Zsolt, Gyurkovits Richárd, Halász Anna-Mária, Herman Larisa Diána, Kovács Róbert Dániel, Pintér Szilárd, Ramm Szabolcs, Tilai József, Varga Tamás, Vikidár Márk, Csöregi Márk

Osztályfőnök: Stolcz Attila